درباره ما

شرکت ویستا یک شرکت خصوصی، دانش بنیان و پیشرو در ایران است که به عنوان تولید کننده و عرضه کننده طیف وسیعی از محصولات و خدمات پس از فروش تجهیزات ضد سرقت در حوزه خرده فروشی در زمینه EAS (سیستمهای نظارت الکترونیکی بر کالا) در بازارهای داخلی و خارجی فعال است.

محصولات ما دائما در حال بهبود و به روز رسانی هستند. سیستم‌های ویستا در هنگام مواجهه کاهش کالا بر اثر سرقت در نتیجه دسترسی به کالا در قفسه‌های فروشگاه، انتخاب مناسبی هستند. در کنار رضایت مشتری، هدف ما همیشه کمک به کسب‌وکارها برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از دزدی از فروشگاه طی بیش از یک دهه فعالیت در صنعت EAS بوده است.

هدف نهایی سازمانی ویستا، معرفی و فروش محصولات و خدمات خود به بازارهای جهانی است. شرکت ویستا به عنوان یک تولیدکننده فناوری مبتنی بر دانش، تمام تلاش خود را کرده است تا از فن‌آوران جوان باهوش همراه با استراتژی‌های رهبری یکپارچه بلندمدت برای تقویت راه‌حل‌های نوآورانه برای رفع نیازهای امنیتی خرده‌فروشان استفاده کند.

ما علاقه مند به صادرات محصول خود به سایر کشورها به ویژه کشورهای همسایه هستیم و به دنبال شرکای تجاری جدید هستیم و امیدواریم پیوندهای جدیدی برای عرضه بازار پیدا کنیم.

مزایای شرکت ویستا عبارتند از: همسایگی با کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اوراسیا (CIS) و در نتیجه تحویل کوتاه مدت برای آن کشورها و کیفیت بالا به دلیل مواد اولیه موجود و در نتیجه قیمت مناسب و رقابتی.